Seznam hráčů
Detail hráče
Payton Pritchard | #11 | Guard | Články hráče na Nbasket.cz (17)

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Guard (PG) |
| Datum narození: | 28. 01. 1998 (věk: 28) |
| Místo narození: | Tualatin, Oregon |
| Výška: | 6-1, 1.85m |
| Váha: | 195 lbs., 88.5 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2020, 1. kolo, 26. místo |
| Univerzitní tým: | Oregon |
| Kariérní statistiky | |
| Tituly NBA: | |
| Odehraných zápasů: | 433 |
| Bodů celkem: | 4592 |
| Asistencí celkem: | 1315 |
| Doskoků celkem: | 1285 |
| Průměr bodů na zápas: | 10.61 |
| Průměr asistencí na zápas: | 3.04 |
| Průměr doskoků na zápas: | 2.97 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2020/21 | 2021/22 | 2022/23 | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 03. 11. 2026 02:30 | - | 109 | : | 93 | Review | 30:20 | 0-7 | 0-5 | 4-6 | -17 | 1 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | |||
| 01. 11. 2026 21:30 | - | 97 | : | 108 | Review | 26:57 | 3-11 | 0-7 | 1-1 | 3 | 4 | 3 | 7 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | |||
| 31. 10. 2026 00:30 | - | 125 | : | 111 | Review | 34:45 | 9-17 | 3-9 | 9-9 | 12 | 1 | 2 | 3 | 3 | 5 | 2 | 3 | 0 | 30 | |||
| 28. 10. 2026 00:30 | - | 125 | : | 124p | Review | 24:27 | 2-7 | 0-3 | 0-0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | |||
| 27. 10. 2026 00:30 | - | 134 | : | 99 | Review | 21:53 | 10-16 | 7-10 | 1-1 | 22 | 0 | 1 | 1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 28 | |||
| 24. 10. 2026 01:00 | - | 107 | : | 103 | Review | 30:26 | 1-5 | 1-3 | 1-2 | 8 | 0 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 4 | |||
| 20. 10. 2026 21:00 | - | 121 | : | 113 | Review | 27:30 | 4-9 | 2-5 | 7-8 | -10 | 2 | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 17 | |||
| Konec sezóny 2025/26 | ||||||||||||||||||||||
| 03. 05. 2026 01:30 | - | 100 | : | 109 | Review | 39:22 | 5-13 | 2-7 | 1-1 | -2 | 2 | 3 | 5 | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 13 | |||
| 01. 05. 2026 02:00 | - | 106 | : | 93 | Review | 36:09 | 6-16 | 1-8 | 1-1 | -6 | 0 | 3 | 3 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 14 | |||
| 29. 04. 2026 01:00 | - | 97 | : | 113 | Review | 26:06 | 5-10 | 1-5 | 1-1 | 8 | 0 | 2 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | |||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 7 | 0 | 196 | 29-72 | 13-42 | 23-27 | 8 | 13 | 21 | 24 | 13 | 6 | 11 | 2 | 94 | |
| Kariéra | -- | 433 | 67 | 9760 | 1686-3700 | 886-2259 | 334-385 | 339 | 946 | 1285 | 1315 | 557 | 249 | 398 | 48 | 4592 |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 7 | 0 | 28.0 | 4.1 | 1.9 | 3.3 | 40.3 | 31.0 | 85.2 | 1.1 | 1.9 | 3.0 | 3.4 | 1.9 | 0.9 | 1.6 | 0.3 | 13.43 | |
| Kariéra | -- | 433 | 67 | 22.5 | 3.9 | 2.0 | 0.8 | 45.6 | 39.2 | 86.8 | 0.8 | 2.2 | 3.0 | 3.0 | 1.3 | 0.6 | 0.9 | 0.1 | 10.61 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 20-21 | 66 | 4 | 1268 | 184-418 | 102-248 | 40-45 | 33 | 125 | 158 | 120 | 104 | 37 | 53 | 9 | 510 | |
| 21-22 | 71 | 2 | 1001 | 160-373 | 101-245 | 21-21 | 32 | 102 | 134 | 139 | 61 | 25 | 41 | 6 | 442 | |
| 22-23 | 48 | 3 | 643 | 101-245 | 56-154 | 12-16 | 25 | 63 | 88 | 64 | 37 | 14 | 40 | 1 | 270 | |
| 23-24 | 82 | 5 | 1825 | 297-635 | 147-382 | 46-56 | 70 | 195 | 265 | 281 | 106 | 39 | 61 | 6 | 787 | |
| 24-25 | 80 | 3 | 2271 | 409-866 | 255-626 | 71-84 | 102 | 205 | 307 | 279 | 118 | 70 | 83 | 14 | 1144 | |
| 25-26 | 79 | 50 | 2556 | 506-1091 | 212-562 | 121-136 | 69 | 243 | 312 | 408 | 118 | 58 | 109 | 10 | 1345 | |
| 26-27 | 7 | 0 | 196 | 29-72 | 13-42 | 23-27 | 8 | 13 | 21 | 24 | 13 | 6 | 11 | 2 | 94 | |
| Kariéra | -- | 433 | 67 | 9760 | 1686-3700 | 886-2259 | 334-385 | 339 | 946 | 1285 | 1315 | 557 | 249 | 398 | 48 | 4592 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 20-21 | 66 | 4 | 19.2 | 2.8 | 1.5 | 0.6 | 44.0 | 41.1 | 88.9 | 0.5 | 1.9 | 2.4 | 1.8 | 1.6 | 0.6 | 0.8 | 0.1 | 7.73 | |
| 21-22 | 71 | 2 | 14.1 | 2.3 | 1.4 | 0.3 | 42.9 | 41.2 | 100.0 | 0.5 | 1.4 | 1.9 | 2.0 | 0.9 | 0.4 | 0.6 | 0.1 | 6.23 | |
| 22-23 | 48 | 3 | 13.4 | 2.1 | 1.2 | 0.2 | 41.2 | 36.4 | 75.0 | 0.5 | 1.3 | 1.8 | 1.3 | 0.8 | 0.3 | 0.8 | 0.0 | 5.62 | |
| 23-24 | 82 | 5 | 22.3 | 3.6 | 1.8 | 0.6 | 46.8 | 38.5 | 82.1 | 0.9 | 2.4 | 3.2 | 3.4 | 1.3 | 0.5 | 0.7 | 0.1 | 9.60 | |
| 24-25 | 80 | 3 | 28.4 | 5.1 | 3.2 | 0.9 | 47.2 | 40.7 | 84.5 | 1.3 | 2.6 | 3.8 | 3.5 | 1.5 | 0.9 | 1.0 | 0.2 | 14.30 | |
| 25-26 | 79 | 50 | 32.4 | 6.4 | 2.7 | 1.5 | 46.4 | 37.7 | 89.0 | 0.9 | 3.1 | 3.9 | 5.2 | 1.5 | 0.7 | 1.4 | 0.1 | 17.03 | |
| 26-27 | 7 | 0 | 28.0 | 4.1 | 1.9 | 3.3 | 40.3 | 31.0 | 85.2 | 1.1 | 1.9 | 3.0 | 3.4 | 1.9 | 0.9 | 1.6 | 0.3 | 13.43 | |
| Kariéra | -- | 433 | 67 | 22.5 | 3.9 | 2.0 | 0.8 | 45.6 | 39.2 | 86.8 | 0.8 | 2.2 | 3.0 | 3.0 | 1.3 | 0.6 | 0.9 | 0.1 | 10.61 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 20-21 | 5 | 0 | 67 | 6-17 | 3-10 | 2-2 | 2 | 7 | 9 | 12 | 4 | 2 | 3 | 0 | 17 | |
| 21-22 | 24 | 0 | 309 | 43-102 | 24-72 | 4-6 | 10 | 36 | 46 | 38 | 23 | 6 | 9 | 2 | 114 | |
| 22-23 | 10 | 0 | 57 | 12-22 | 4-10 | 4-5 | 0 | 6 | 6 | 11 | 3 | 1 | 5 | 0 | 32 | |
| 23-24 | 19 | 0 | 355 | 44-105 | 23-60 | 11-12 | 14 | 23 | 37 | 40 | 22 | 4 | 14 | 0 | 122 | |
| 24-25 | 11 | 0 | 302 | 45-99 | 27-67 | 14-17 | 9 | 16 | 25 | 17 | 19 | 6 | 9 | 0 | 131 | |
| 25-26 | 7 | 0 | 231 | 39-92 | 17-55 | 7-8 | 9 | 17 | 26 | 36 | 5 | 3 | 5 | 0 | 102 | |
| Kariéra | -- | 76 | 0 | 1321 | 189-437 | 98-274 | 42-50 | 44 | 105 | 149 | 154 | 76 | 22 | 45 | 2 | 518 |
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 20-21 | 5 | 0 | 13.4 | 1.2 | 0.6 | 0.4 | 35.3 | 30.0 | 100.0 | 0.4 | 1.4 | 1.8 | 2.4 | 0.8 | 0.4 | 0.6 | 0.0 | 3.40 | |
| 21-22 | 24 | 0 | 12.9 | 1.8 | 1.0 | 0.2 | 42.2 | 33.3 | 66.7 | 0.4 | 1.5 | 1.9 | 1.6 | 1.0 | 0.2 | 0.4 | 0.1 | 4.75 | |
| 22-23 | 10 | 0 | 5.7 | 1.2 | 0.4 | 0.4 | 54.5 | 40.0 | 80.0 | 0.0 | 0.6 | 0.6 | 1.1 | 0.3 | 0.1 | 0.5 | 0.0 | 3.20 | |
| 23-24 | 19 | 0 | 18.7 | 2.3 | 1.2 | 0.6 | 41.9 | 38.3 | 91.7 | 0.7 | 1.2 | 1.9 | 2.1 | 1.2 | 0.2 | 0.7 | 0.0 | 6.42 | |
| 24-25 | 11 | 0 | 27.5 | 4.1 | 2.5 | 1.3 | 45.5 | 40.3 | 82.4 | 0.8 | 1.5 | 2.3 | 1.5 | 1.7 | 0.5 | 0.8 | 0.0 | 11.91 | |
| 25-26 | 7 | 0 | 33.0 | 5.6 | 2.4 | 1.0 | 42.4 | 30.9 | 87.5 | 1.3 | 2.4 | 3.7 | 5.1 | 0.7 | 0.4 | 0.7 | 0.0 | 14.57 | |
| Kariéra | -- | 76 | 0 | 17.4 | 2.5 | 1.3 | 0.6 | 43.2 | 35.8 | 84.0 | 0.6 | 1.4 | 2.0 | 2.0 | 1.0 | 0.3 | 0.6 | 0.0 | 6.82 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | volný odkaz | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz

