Seznam hráčů
Detail hráče
Ausar Thompson | #9 | Guard - Forward | Články hráče na Nbasket.cz (11)

| Fanoušků na FB: | |
| Pozice: | Guard - Forward (GF) |
| Datum narození: | 30. 01. 2003 (věk: 23) |
| Místo narození: | Oakland, CA |
| Výška: | 6-6, 1.98m |
| Váha: | 205 lbs., 93.0 kg |
| Klub: | |
| Draft: | Rok 2023, 1. kolo, 5. místo |
| Univerzitní tým: | Pine Crest |
| Kariérní statistiky | |
| Odehraných zápasů: | 202 |
| Bodů celkem: | 1940 |
| Asistencí celkem: | 515 |
| Doskoků celkem: | 1183 |
| Průměr bodů na zápas: | 9.60 |
| Průměr asistencí na zápas: | 2.55 |
| Průměr doskoků na zápas: | 5.86 |

| Kariérní statistiky |
| Zápasy v sezóně: | 2023/24 | 2024/25 | 2025/26 | 2026/27 |
![]() |
Statistiky v posledních zápasech
| Začátek | Domácí | - | Hosté | Výsledek | Review | POS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | +/- | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS | ||
| 05. 11. 2026 01:00 | - | 106 | : | 112 | Review | F | 34:11 | 4-10 | 0-0 | 3-4 | -1 | 2 | 15 | 17 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 11 | ||
| 03. 11. 2026 01:30 | - | 91 | : | 124 | Review | F | 25:47 | 5-7 | 0-0 | 4-5 | 15 | 1 | 5 | 6 | 4 | 3 | 0 | 2 | 1 | 14 | ||
| 31. 10. 2026 00:30 | - | 94 | : | 110 | Review | F | 26:23 | 5-9 | 0-0 | 1-2 | 2 | 2 | 6 | 8 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 11 | ||
| 29. 10. 2026 00:00 | - | 97 | : | 89 | Review | F | 29:01 | 3-5 | 0-0 | 1-2 | 5 | 1 | 8 | 9 | 8 | 2 | 0 | 3 | 1 | 7 | ||
| 28. 10. 2026 01:00 | - | 111 | : | 97 | Review | F | 25:09 | 5-9 | 0-1 | 1-3 | -4 | 1 | 5 | 6 | 2 | 6 | 2 | 4 | 1 | 11 | ||
| 24. 10. 2026 02:00 | - | 111 | : | 128 | Review | F | 19:16 | 2-5 | 0-1 | 0-0 | 14 | 0 | 3 | 3 | 5 | 2 | 1 | 3 | 1 | 4 | ||
| 20. 10. 2026 21:00 | - | 121 | : | 113 | Review | F | 33:15 | 4-8 | 0-1 | 3-3 | 12 | 3 | 8 | 11 | 5 | 3 | 1 | 3 | 0 | 11 | ||
| Konec sezóny 2025/26 | ||||||||||||||||||||||
| 18. 05. 2026 02:00 | - | 94 | : | 125 | Review | F | 28:39 | 2-7 | 1-2 | 0-2 | -14 | 1 | 6 | 7 | 0 | 4 | 0 | 1 | 2 | 5 | ||
| 16. 05. 2026 01:00 | - | 94 | : | 115 | Review | F | 24:21 | 4-6 | 0-1 | 2-3 | 12 | 5 | 4 | 9 | 4 | 6 | 4 | 2 | 1 | 10 | ||
| 14. 05. 2026 02:00 | - | 113 | : | 117p | Review | F | 40:35 | 2-6 | 0-1 | 2-2 | 1 | 3 | 4 | 7 | 5 | 2 | 4 | 2 | 3 | 6 | ||
Letošní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 26-27 | 7 | 7 | 193 | 28-53 | 0-3 | 13-19 | 10 | 50 | 60 | 33 | 20 | 7 | 16 | 4 | 69 | |
| Kariéra | -- | 202 | 165 | 5000 | 809-1570 | 38-189 | 284-471 | 400 | 783 | 1183 | 515 | 557 | 319 | 290 | 172 | 1940 |
Letošní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 26-27 | 7 | 7 | 27.6 | 4.0 | 0.0 | 1.9 | 52.8 | 0.0 | 68.4 | 1.4 | 7.1 | 8.6 | 4.7 | 2.9 | 1.0 | 2.3 | 0.6 | 9.86 | |
| Kariéra | -- | 202 | 165 | 24.8 | 4.0 | 0.2 | 1.4 | 51.5 | 20.1 | 60.3 | 2.0 | 3.9 | 5.9 | 2.5 | 2.8 | 1.6 | 1.4 | 0.9 | 9.60 |
Kariérní statistiky v základní části
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 23-24 | 63 | 38 | 1583 | 232-480 | 21-113 | 71-119 | 129 | 273 | 402 | 120 | 175 | 68 | 84 | 59 | 556 | |
| 24-25 | 59 | 48 | 1328 | 246-460 | 11-49 | 91-142 | 111 | 192 | 303 | 134 | 164 | 98 | 80 | 40 | 594 | |
| 25-26 | 73 | 72 | 1896 | 303-577 | 6-24 | 109-191 | 150 | 268 | 418 | 228 | 198 | 146 | 110 | 69 | 721 | |
| 26-27 | 7 | 7 | 193 | 28-53 | 0-3 | 13-19 | 10 | 50 | 60 | 33 | 20 | 7 | 16 | 4 | 69 | |
| Kariéra | -- | 202 | 165 | 5000 | 809-1570 | 38-189 | 284-471 | 400 | 783 | 1183 | 515 | 557 | 319 | 290 | 172 | 1940 |
Kariérní statistiky v základní části - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 23-24 | 63 | 38 | 25.1 | 3.7 | 0.3 | 1.1 | 48.3 | 18.6 | 59.7 | 2.0 | 4.3 | 6.4 | 1.9 | 2.8 | 1.1 | 1.3 | 0.9 | 8.83 | |
| 24-25 | 59 | 48 | 22.5 | 4.2 | 0.2 | 1.5 | 53.5 | 22.4 | 64.1 | 1.9 | 3.3 | 5.1 | 2.3 | 2.8 | 1.7 | 1.4 | 0.7 | 10.07 | |
| 25-26 | 73 | 72 | 26.0 | 4.2 | 0.1 | 1.5 | 52.5 | 25.0 | 57.1 | 2.1 | 3.7 | 5.7 | 3.1 | 2.7 | 2.0 | 1.5 | 0.9 | 9.88 | |
| 26-27 | 7 | 7 | 27.6 | 4.0 | 0.0 | 1.9 | 52.8 | 0.0 | 68.4 | 1.4 | 7.1 | 8.6 | 4.7 | 2.9 | 1.0 | 2.3 | 0.6 | 9.86 | |
| Kariéra | -- | 202 | 165 | 24.8 | 4.0 | 0.2 | 1.4 | 51.5 | 20.1 | 60.3 | 2.0 | 3.9 | 5.9 | 2.5 | 2.8 | 1.6 | 1.4 | 0.9 | 9.60 |
Kariérní statistiky v playoff
| Sezóna | Tým | GP | GS | MIN | FGM-A | 3PM-A | FTM-A | OFF | DEF | TOT | AST | PF | ST | TO | BS | PTS |
| 24-25 | 6 | 6 | 135 | 24-42 | 0-2 | 21-36 | 8 | 23 | 31 | 6 | 25 | 7 | 11 | 5 | 69 | |
| 25-26 | 14 | 14 | 427 | 49-97 | 1-7 | 16-31 | 45 | 65 | 110 | 44 | 41 | 28 | 23 | 25 | 115 | |
| Kariéra | -- | 20 | 20 | 562 | 73-139 | 1-9 | 37-67 | 53 | 88 | 141 | 50 | 66 | 35 | 34 | 30 | 184 |
Kariérní statistiky v playoff - průměry
| Sezóna | Tým | GP | GS | MPG | FGPG | 3PPG | FTPG | FG% | 3P% | FT% | OFF | DEF | RPG | APG | PF | SPG | TO | BPG | PPG |
| 24-25 | 6 | 6 | 22.5 | 4.0 | 0.0 | 3.5 | 57.1 | 0.0 | 58.3 | 1.3 | 3.8 | 5.2 | 1.0 | 4.2 | 1.2 | 1.8 | 0.8 | 11.50 | |
| 25-26 | 14 | 14 | 30.5 | 3.5 | 0.1 | 1.1 | 50.5 | 14.3 | 51.6 | 3.2 | 4.6 | 7.9 | 3.1 | 2.9 | 2.0 | 1.6 | 1.8 | 8.21 | |
| Kariéra | -- | 20 | 20 | 28.1 | 3.6 | 0.1 | 1.9 | 52.5 | 11.1 | 55.2 | 2.6 | 4.4 | 7.0 | 2.5 | 3.3 | 1.8 | 1.7 | 1.5 | 9.20 |
Legenda ke statistikám hráčů
Prostor pro SEO optimalizaci Vašich stránek:
volný odkaz | volný odkaz | Sportovní suvenýry | Informace o NHL | volný odkaz | Seo Domény | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz | volný odkaz



